ES PARAMOS GALIMYBĖS KĖDAINIŲ MIESTUI

knyga

UAB „Radovės projektai“ kartu su partneriu Kėdainių profesinio rengimo centru įgyvendina projektą „Tikslingos konsultacijos ir mokymai – sėkmingo įsidarbinimo link”, Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-03-0033, kuriame jau dalyvavo 71 dalyvis iš numatytų 85. Projekto veiklos planuojamos iki lapkričio mėnesio.

Projekto tikslas - gyventojų užimtumo didinimas suteikiant tikslingas konsultacijas ir naujus praktinius įgūdžius. Projekto metu dalyviai gauna asmenines konsultacijas, nustatomi jų poreikiai, taip pat jiems suteikiamos savarankiškos veiklos planavimo, informacinio raštingumo, darbo teisės konsultacijos. Po konsultacijų dalyviai pasirenka vieną iš keturių profesinio mokymo programų.

Dalyvavome karštų/šaltų gėrimų ir užkandžių gamybos mokymuose, kurie vyko Kėdainių profesinio rengimo centro mokomojo baro patalpose.

 Biriukas1

Puikiai įrengtos patalpos, naujausia gamybos įranga, kurios galėtų pavydėti daugybė kavinių ir restoranų! Smagu, kad projekto dalyviai gali išbandyti modernią įrangą, susipažinti su jos galimybėmis.

blynai1

bulkutes1

Veiklas vedė du mokytojai – profesijos mokytoja Ingrida su mergaitėmis ruošė vieno kąsnio sumuštinukus, užkandžius, o profesijos mokytojas Darius su vaikinais ruošė įvairiausius kokteilius.

mergaits1

Kaip mums pasisekė! Ir užkandome, ir kokteilių (aišku, nealkoholinių) paragavome.

 

Kėdainių miesto VVG informacija