ES PARAMOS GALIMYBĖS KĖDAINIŲ MIESTUI

knyga

Kėdainių verslininkų asociacija kartu su partneriu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialu įgyvendina projektą „Jauno verslo subjektų stiprinimas Kėdainių mieste“, Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0381, skirtą suteikti pagalbą verslo pradžiai. Veiklų dalyviai – 16 jaunųjų verslininkų ir jų darbuotojai, kurie registruoti ir savo veiklą vykdo ne ilgiau kaip dvejus metus.

Šešiems jauno verslo subjektams buvo perduota įranga ir priemonės, reikalingos fotografuojant, pildant automobilių kondicionierius, tinkuojant, teikiant kosmetologijos, masažo, statybos bei santechnikos paslaugas. Taip pat buvo organizuoti asmeninių ir verslumo gebėjimų ugdymo mokymai, teiktos individualios konsultacijos.

Gegužės 25d. apsilankėme MB ,,Sveiko judesio namai“ terapijos ir masažo klinikoje. Mus pasitiko vadovas, Edgaras Pšenaška ir Urtė, kuriems perduotos priemonės - masažo ir terapijos stalas. Pastarieji pasidžiaugė, jog net kelių projektų dėka įsigijo dalį verslo pradžiai reikalingos įrangos. Kasdien sulaukiantys 7-10 klientų ir ne tik iš Kėdainių, bet ir iš Kauno, besikreipiančių ne tik dėl nugaros ar viso kūno masažo, bet ir dėl reabilitacijos paslaugų po sunkių traumų.

masazas

Kondicionierių pildymo stotelę įsigijęs Deividas Grebenikovas sakė, jog stotelė yra mobili, todėl esant reikalui ją galima transportuoti pas klientą. Neseniai atidarytame autoservise, projekto paramos lėšų dėka pradėta teikti nauja paslauga, oro kondicionierių pildymas ir sandarumo patikra.

stotele2

Freono trūkumas kenkia visai kondicionavimo sistemai (pavyzdžiui gali sugesti kompresorius, radiatorius), sistemoje kaupiasi drėgmė ir atsiranda korozija. Kondicionieriaus pildymas - tai ne viskas, kuo reikia pasirūpinti, kad ilgai džiaugtumėtės vėsiu ir švariu oru savo automobilyje. Norint, jog automobilyje oras būtų ne tik vėsus, tačiau ir švarus, rekomenduoju reguliariai atlikti kondicionieriaus dezinfekciją, valymą bei pakeisti salono filtrą.

Birželio 9 d. aplankėme jaunąją verslininkę fotografę Kamilę Žikaitę. Kamilė su menu draugauja nuo pat vaikystės. Pradžioje buvo muzika… vėliau sudomino fotografija. Draugystė su fotoaparatu tęsiasi jau daugiau kaip 5 metus. Pradėjusi nuo draugų, artimųjų asmeninių švenčių fotografavimo Kamilė ir toliau “dirba su žmonėmis” – ją kviečia fotografuoti krikštynas, kitas jaukias asmenines šventes. Saugodama savo užsakovų privatumą Kamilė dažniausiai negali viešinti savo darbų, o jie tikrai įspūdingi, todėl žmonės apie ją sužino iš draugų, pažįstamų.

Kamilės planuose – nuosavos studijos kūrimas. Linkime jaunajai menininkei sėkmės!

Kamile

 

Profesionalia kokybiška statybos ir santechnikos įranga džiaugiasi individaulia vidaus apdailos ir santechnikos veikla užsiimantis Jurijus Baryšnikovas.

Jurka

Nutaręs dalyvauti Kėdainių verslininkų asociacijos jaunojo verslo rėmimo projekte Jurijus tiksliai žinojo, kokią techniką norėtų išbandyti, pats dalyvavo ir padėjo ją išrinkti. Įranga be darbo nestovi. Ji reikalinga kiekvieną dieną, išbandyta ne viename objekte, šiuo metu ji naudojama įrenginėjant naująją „Aibės“ parduotuvę Vilainiuose. Paklaustas, ar norėtų pats tokią įrangą įsigyti, Jurijus nedvejodamas sako TAIP, ir kitiems patartų.

Jurka2

Norfa

 Kėdainių miesto VVG informacija