448654803 1601207927116701 3582181645163607652 n

 Nuo 2023 m. vasario 20 d. Kėdainių savivaldybėje pradėjo veikti naujas pagalbos senjorams į namus teikėjas ‒ „Senjoro“. Paslaugas visiškai arba dalinai finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė.

„Senjoro“ komanda padeda užtikrinti ne tik bazinius senjoro poreikius, tokius kaip higiena ir pagalba buityje, tačiau rūpinasi ir jų įtraukimu į socialinį ir kultūrinį gyvenimą bei emocine sveikata. Čia dirbantys individualios priežiūros darbuotojai vadovaujasi 8 pozityvios senatvės žingsnių metodika, kurią sudaro:

  1. Fizinio aktyvumo palaikymas
  2. Rūpinimasis sveika mityba
  3. Namų tvarkymas ir jaukumo kūrimas
  4. Higienos palaikymas ir išvaizdos puoselėjimas
  5. Skaitmeninio raštingumo mokymas
  6. Pagalba įsitraukiant į socialinį gyvenimą
  7. Užsiėmimas kultūrinėmis veiklomis
  8. Senjoro motyvacijos stiprinimas

„Senjoro“ sėkmingai plečiasi visoje Lietuvoje šiuo metu programa paslaugas senjorams į namus teikia netgi 13 savivaldybių. Vos per 4 veiklos metus „Senjoro“ pelnė beveik 900 klientų pasitikėjimą ir skaičius toliau sparčiai auga.

„Senjoro" yra už inovatyvias paslaugas, todėl jų individualios priežiūros darbuotojai naudojasi unikalia „SenjoroGO“ mobiliąja programėle, kuria norima užtikrinti paslaugų senjorams į namus sklandumą, patogumą bei skaidrumą. Joje yra laikmatis, fiksuojantis senjorų lankymo trukmę ir atliktus darbus, taip pat GPS funkcija, dėl kurios paslaugų laikas pradedamas skaičiuotis tik darbuotojui atvykus į senjoro namus.

Asmenys ar šeimos, namuose prižiūrintys senyvo amžiaus artimuosius, dėl „Senjoro“ paslaugų gali kreiptis į Kėdainių savivaldybę. Turint papildomų klausimų apie  „Senjoro“ paslaugas, kviečiame rašyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +370 670 68787. Taip pat daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas galima rasti www.senjoro.lt arba feisbuko puslapyje „Senjoro“.

 

Kėdainių r. savivaldybės informacija