Kėdainių miesto vietos veiklo grupė įgyvendina Kėdainių rajono savivaldybės finansuojamą projektą, kurio veiklomis bus organizuojami 6 d. mokymai vietos pareiškėjams ir 1d. valdybos nariams. Mokymai pagal šį projektą vyks gegužės 7, 24 ir  birželio 11 d. Lektorius - Mindaugas Kiznis.

Mokymu metu dalyviai stiprins gebėjimus ir igis reikiamus įgūdžius, temomis: projektų idėjos generavimas, bendradarbiavimas ir savanorystės skatinimas, tikslinės grupės nustatymas ir įtraukimas į projektines veiklas. Dalyviai turės galimybę stiprinti gebėjimus inovatyvių pilietinės veiklos modelių kūrimui ir pan. Metų pabaigoje planuojama organizuoti  konferenciją. Visi norintys dalyvauti mokymuose privalo registruotis iš anksto el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

Gegužės 7d. pirmuose mokymuose dalyvavo 19 dalyvių iš įvairių organizacijų. Lektorius mokė rodos labai paprastų žemiškų dalykų: kaip pasisemti kūrybiškumo paslapčių kasdieninėse situacijose. Mokymu pradžioje, daugelis labai nenoriai dalinosi savo projekto idėjomis bijodami, kad ją gali kiti pasisavinti, kol lektorius nepaaiškino viešinimo ar viešumo privalumo bei naudos pareiškėjui. Supažindino kėdainiečius su iki šiol negirdėtomis naujomis bendradarbiavimo galimybėmis bei savanoriška veikla tiek senjorams,  vaikams ar jaunimui. Priminė visiems, jog tik pradėjus rengti projektą pats metas pradėti galvoti apie jo tęstinumą po įgyvendinimo ir sukuriamos pridėtinės vertės naudą ar būsimus socialinius verslus.

Gegužės 24d. mokymuose.

birželio 11d. mokymuose.