R

Kėdainių miesto vietos veiklos grupė organizuoja viešą informacinį susitikimą - diskusiją dėl naujo ES 2021–2027 m. finansavimo laikotarpio galimybių ir 2023-2027m. ir Kėdainių miesto vietos plėtros strategijos rengimo. Susitikimo metu pristatysime finansavimo programos galimybes, skirtumus tarp finansavimo laikotarpių bei galimas finansuoti kryptis.

Susitikimai vyks vasario 27d.:

Nuo 9.30val. kviečiame Kėdainių miesto gyventojus, senjorų, neįgaliųjų organizacijų ar įstaigų atstovus ir visus kitus, dirbančius su socialinėje atskirtyje esančiais asmenimis bei (socialinio) verslo atstovus diskutuoti dėl kuriamos Kėdainių miesto vietos plėtros strategijos vizijos 2023-2027 m.

Nuo 11val. kviečiame miesto gyventojus, nevyriausybinių organizacijų atstovus, miesto bendruomenių, mieste veikiančių nevyriausybinių ir neformalių organizacijų atstovus, neįgaliųjų organizacijų ir įstaigų atstovus, rajono savivaldybės darbuotojus, verslo atstovus, diskutuoti dėl kuriamos Kėdainių miesto vietos plėtros strategijos vizijos 2023-2027 m.

Nuo 14val. kviečiame Kėdainių miesto gyventojus, jaunimą, jaunimo organizacijų atstovus, su jaunimu dirbančius specialistus bei neformalių organizacijų atstovus diskutuoti dėl Kėdainių miesto vietos plėtros strategijos vizijos 2023-2027 m.

Susitikimai vyks adresu: Josvainių g. 40, Kėdainiai, Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos patalpose, Ia. salėje.

Būtina išankstinė dalyvių registracija el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Daugiau informacijos teikiama telefonu: +370 67772888.

 

CVPA LOGO