ES PARAMOS GALIMYBĖS KĖDAINIŲ MIESTUI

d7a 8398

Visuomenės narių įsitraukimas į viešojo valdymo procesus yra demokratinės visuomenės varomoji jėga, todėl kiekvienoje ES šalyje šis procesas įvairiais būdais skatinamas. Bendruomenei dalyvaujant lygiomis teisėmis su kitais partneriais stiprinami ryšiai tarp žmonių, verslo, valdžios institucijų, didinamas įvairių sektorių interesų grupių tarpusavio pasitikėjimas. Galimybė spręsti iššūkius perduodama tiems žmonėms, kurie juos patiria, tačiau nesitikima, kad jie tuos iššūkius išspręs vien savo jėgomis. Jiems padedama užmegzti ryšius ir derėtis su tais, kurie turi daugiau gebėjimų tai padaryti.

Paskutinį metų ketvirtį patvirtintos naujo 2021–2027 m. ES paramos finansavimo laikotarpio Vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisyklės, kurios nustato Lietuvos miestuose vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos tvarką. Kėdainių miesto vietos veiklos grupė, pritraukdama 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijas, galės įgyvendinti Kėdainių miesto  problemas sprendžiančius, verslumą ir užimtumo skatinančius, socialinę atskirtį mažinančius projektus. Su naujo laikotarpio Vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisyklėmis galima susipažinti čia: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/a492ff10569b11edbc04912defe897d1.

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija parengė ir viešam aptarimui pateikė 2022–2030 m. plėtros programos valdytojos Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Viešojo valdymo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 01-004-08-04-01 „Didinti visuomenės įsitraukimą į vietos problemų sprendimą“ veiklos „Bendruomenės inicijuotos vietos plėtros metodo (BIVP) taikymas: parama vietos plėtros strategijų rengimui“ projektų finansavimo sąlygų aprašo projektą.

Projektų finansavimo sąlygų aprašo projektas paskelbtas esinvesticijos.lt

Kviečia teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2022 m. gruodžio 28 d. el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Kėdainių miesto VVG informacija