Bendras

Asociacija Kėdainių senamiesčio bendruomenė kviečia dalyvauti paskaitoje ,,Kaip išlaikyti energiją dienos bėgyje?“. Lektorė Vaida Kurpienė yra viena garsiausių suaugusiųjų ir vaikų mitybos specialisčių Lietuvoje - dietistė, dviejų populiarių knygų autorė, turinti daugiau nei 10 metų patirtį šioje srityje. Vaida taip pat augina du vaikus, kurie, kaip teigia pati lektorė, ,,valgo viską, kaip ir mokau".  Lektorė - baigusi profesines Dietetikos specialybės bakalauro studijas Vilniaus kolegijoje.
Kvalifikaciją kėlėsi kursuose ir stažavosi šiuose užsienio universitetuose: Kalifornijos, Stanfordo, Floridos, Duke. Taip pat sėkmingai baigė trijų mėnesių programą „Diet and Nutrition Advanced“ Stonebridge Associated Colledges ir tt.

Pasak mitybos specialistų, maistas – žmogaus gyvybės šaltinis, kurio reikia tik tiek, kad palaikyti gyvybines funkcijas. Tačiau pastebėta, jog dažniausiai valgoma bet kada nesilaikant dienos rėžimo, kai peralkstame arba atvirkščiai, ryjama tiesiog iš nuobodulio, ko pasėkoje sutrinka sveikata ar didėja antsvoris.

Neretai įpusėjus rudeniui žmonės dažniau skundžiasi nuovargiu, ryte atsikelia jau pavargę, skundžiasi energijos trūkumu, prasta miego kokybe. Jaučiamės irzlūs ir aplinkiniai kelia daugiau pykčio nei džiaugsmo. Nuolat kankina virusai ir peršalimo ligos... Kokios viso to - priežastys? Ar susimastei, kas lemia energijos trūkumą dienos bėgyje?

Jeigu susidomėjai – užsiregistruok su drauge (-u) el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki 2022-11-18d. ir dalyvauk paskaitoje, lapkričio 19d. nuo 11 iki 13val.  M. Daukšos bibliotekoje, vaikų ir jaunimo skyriuje, adresu: Didžiosios Rinkos a. 4, Kėdainiai. Renginys - nemokamas.

Pasiruoškite užduoti jums rūpimus klausimus!

Apie lektorę daugiau info rmacijos rasite čia:

https://www.sulieknek.lt/sveika-mityba-vaida-kurpiene/