Bendras

Lapkričio 11d. nuo 10val. Kėdainių miesto VVG kviečia į paskaitą tema: ,,Bendruomeniškumas ir savanorystė. Kaip vėl norėti veikti?“. Tema pasirinkta siekiant kelių organizacijų glaudesnio institucinio bendradarbiavimo ir jų veiklos kokybės gerinimo. Vėliau vyks projekto dalyvių. partnerių ir miestelėnų apskrito stalo diskusija, tema: projektų dalyvių bendruomeniškumo bei savanorystės veiklų pridėtinė vertė jų gyvenimo kokybei. Dėl didesnės savanorių įtraukties ir motyvacijos, būtinos savanoriškos veiklos plėtojimui.

Lektorius – Paulius Godvadas, sociologas, darbo su įvairiomis NVO organizacijomis ir bendruomenių stiprinimo /atsparumo ekspertas. VšĮ „Kitokie projektai“ partneris ir konsultantas, turintis ne tik teorinį pasirengimą bet ir daugiau kaip 10 metų praktinės patirties dirbant su įvairiomis (vietos veiklos grupių, mokyklų, kitų interesų ar religinėmis) organizacijomis, konsultuojant jas ir stiprinant įvairiausius reiškinius – iniciatyvą, lyderystę, bendruomeniškumą, savanorystę jautrumą ar kartų solidarumą.

Paskaita, o vėliau apskrito stalo diskusija vyks viešbutyje-restorane ,,Grėjaus namas“, adresu: Didžioji g. 36, Kėdainiai 57257. Būtina išankstinė dalyvių registracija Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Maloniai kviečiame dalyvauti!