R

Spalio 27 d., Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, Kaune, 14-ąjį kartą įvyko Finansų ministerijos sumanyti geriausių Europos Sąjungos investicijų Lietuvoje projektų apdovanojimai „Europos burės 2022“. Iškilmingame renginyje buvo pakviesti ir dalyvavo Kėdainių miesto vietos veiklos grupės projektų vykdytojai ir administracijos darbuotojai. Renginyje buvo pristatyti ir įvertinti didžiausią vertę žmogui, kraštui, valstybei duodantys ES fondų lėšomis finansuojami projektai.

M1

Šiųmetis renginio šūkis – „Kelias į laisvę“, apie ją bei kartu su ja atėjusius iššūkius užsiminė ir įžanginę kalbą skyrusi finansų viceministrė Vaida Česnulevičiūtė. Vėliau renginio dalyviai buvo kviečiami dalyvauti kontaktų mugėje ir išgirsti geriausių projektų pristatymus, kurių tema – energetinė laisvė, taip pat pranešimą skaitė žurnalistas, istorikas Robertas Petrauskas.

M2

M3

Vakarinės apdovanojimų dalies metu statulėlės buvo įteiktos geriausiems ES investicijų Lietuvoje projektų vykdytojams 7-iose varžytuvių kategorijose: Už naujoviškiausius sprendimus, Už darnios aplinkos kūrimą, Už investicijas į ateities mokyklą, Už veiksmingumą medicinoje, Už investicijas į žmogų, Už bendruomeniškumo kūrimą, Už įdomiausius smulkiojo verslo projektus.

M7

Tarp skirtingų nominacijų nugalėtojų paskelbimo skambėjo ryškiausios roko operos „1972“ scenos.

M4

M5

M6

Kėdainių miesto VVG informacija