ES PARAMOS GALIMYBĖS KĖDAINIŲ MIESTUI

knyga

Rugpjūčio 12d. dalyvavome mokymuose tema „Efektyvi komunikacija ir pozityvus mąstymas bendraujant“, kuriuos vedė lektorius, sertifikuotas tarptautinio “Silva international” metodo dėstytojas, asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas, turintis ilgametę patirtį darbe su jaunimu, specializuotų ir unikalių seminarų dėstytojas, viešo kalbėjimo ir lyderystės klubo įkūrėjas, Vygandas Pikčiūnas.

Mokymai vyko pagal Kėdainių miesto vietos veiklos grupės įgyvendinamą projektą ,,Mes galim: susitarti, bendradarbiauti, savanoriauti“, kurį finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė.

Mokymu metu, buvo aptartos stresinės ir kritinės situacijos, diskutuota kaip elgtis joms iškilus, kalbėta apie emocinį intelektą bei jo valdymą, vidinį ir protinį stabilumą. Lektorius pasakojo apie (ne)sėkmingos komunikacijos procesus, išorinius ir vidinius žmogaus komunikacijos požymius, pateikė įvairius galimus konfliktų sprendimo būdus. V. Pikčiūnas dalinosi patarimais ir pavyzdžiais kaip pasisemti pozityvumo, išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir šeimos, vidinio ir išorinio pasaulio. Mokė, kaip atskirti svarbius ir skubius darbus nuo neskubių ir nesvarbių, patarė neįsisukti į darbų rutiną pakeičiant ją kūrybiškumu. Sužinojome, jog sėkmingas išorinės komunikacijos valdymas sukuria didelę naudą formuojant organizacijos įvaizdį.

Mokymų metu išmokome kaip vesti pokalbį, kad vyrautų pozityvi atmosfera. Sužinojome kokius praktinius metodus naudoti patyrus nusivylimą ar pyktį bei kaip greitai pakelti savo nuotaiką ir energiją. Praktiškai išbandėme itin efektyvias greito poilsio technikas, kurios padeda atgauti žvalumą, energingumą ir pašalina susikaupusį stresą per 15 min. ir kitus, pozityvaus mąstymo ir nusiteikimo pratimus. 

Dėkojame už efektyvius mokymus, geras emocijas, nuotaiką, bei naujas žinias ir įgūdžius, kurių tikrai stengsimės neužmiršti.

Pikciunas 2

Pikciunas 1

Kėdainių miesto VVG informacija