d7a 8518

Kėdainių miesto vietos veiklos grupė (toliau -VVG) įgyvendina projektą „Komunikacija ir viešinimas: ryšių su vietos bendruomene stiprinimas“ ir organizuoja projektinių veiklų vykdymą, mokymus, skirtus VVG vietos projektų pareiškėjams ir vykdytojams.

Projekto Tikslas – didinti Kėdainių miesto vietos veiklos grupės 2016–2022 m. vietos plėtros strategijos ir vykdomų projektų žinomumą, taip užtikrinant vykdomų projektų skaidrumą ir vietos bendruomenės bei galimų pareiškėjų palaikymą bei įsitraukimą.

Rugsėjo mėnesį bus organizuojami teoriniai ir praktiniai mokymai:

1). „Google įrankiai nuotoliniam darbui“, dalyvių skaičius iki 25 dalyvių. Mokymai vyks rugsėjo 28d. nuo 13 val.;

2). „Projekto viešinimo plano rengimas“/„Kūrybinio teksto rašymas“ / „Rekomendacijos efektyviam projekto viešinimui“, dalyvių skaičius iki 25 dalyvių. 

Mokymai skirti - pagerinti Kėdainių miesto VVG narių ir projektų vykdytojų komunikacijos, projektinių dokumentų rengimo ir valdymo kompetencijas, įgalinant juos naudotis skaitmeniniais dokumentų valdymo įrankiais. Taip pat suteikti projekto dalyviams teorinių ir praktinių žinių viešinimo ir komunikacijos tema, didinant įgyvendinamų projektų žinomumą, veiksmingumą ir skaidrumą.

Kviečiame iš kiekvienos organizacijos registruotis ne daugiau kaip po 2 dalyvius ir aktyviai dalyvauti mokymuose!

Registracija vykdoma el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., iki rugsėjo 24d. Daugiau informacijos teikiama telefonu: +37067772888.

Projektas finansuojamas Kėdainių rajono savivaldybės lėšomis.

Kėdainių miesto VVG informacija