d7a 8518

Kviečiame pilietiškai aktyvias Kėdainių miesto nevyriausybines organizacijas tapti Kėdainių miesto vietos veiklos grupės nariais. Norėdami tapti VVG nariu, turite pateikti:

  1. prašymą tapti Kėdainių miesto VVG nariu;
  2. registravimo pažymėjimą;
  3. juridinio nario sprendimą dėl stojimo į Kėdainių miesto VVG ir įgaliojimą atstovauti. Karantino laikotarpiu galima skenuotus dokumentus atsiųsti el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Spendimą dėl naujų narių priėmimo priima Kėdainių miesto VVG visuotinis narių susirinkimas. Kėdainių miesto VVG nariu tampama iš karto po visuotinio narių susirinkimo.

Visuotinai pripažįstama, kad vienas iš svarbiausiu atviros visuomenės bruožų yra nevyriausybinių organizacijų, kurios aktyviai skleidžia savo idėjas, stengiasi gerinti vietos bendruomenių gyvenimo sąlygas, padeda tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos, gausa bei įvairovė.

Kėdainių miesto vietos veiklos grupės pagrindinės vertybės yra savanoriškas prisidėjimas prie miesto plėtros, kiekvieno nario iniciatyvumas, įvairių visuomenės grupių įtrauktis į visus strategijos etapus, veiklų skaidrumas ir atvirumas visuomenei, inovatyvių sprendimų taikymas.

Kėdainių miesto vietos veiklos grupės siekiai yra pagerinti socialiai pažeidžiamų grupių ir asmenų įsidarbinimo galimybes, išplėtoti savanorišką veiklą, užimtumo galimybes, kurti naujas darbo vietas, didinti socialinę ir kultūrinę integraciją bei kurti miestą, kuriame būtų užtikrinta miesto gyventojo socialinė ir ekonominė gerovė.