123

Karantino metu, kuomet yra ribojamos kai kurių verslo įmonių vykdomos veiklos, asmenų judėjimas ir bendravimas, keičiasi reikalavimai ir vykdomiems mokymams, todėl būtina gebėti greitai persiorientuoti prie esamos situacijos.

Galima tik pasidžiaugti, jog pandemija Kėdainių miesto vietos plėtros strategijos įgyvendinamų projektų veikloms didelės įtakos neturi. Keletas verslumo skatinimo projektų pareiškėjų, perkelėlusių dalį veiklų į virtualią erdvę, dalyvių trūkumu net ir šiuo metu skųstis - negali.

Vasario 4 ir 5 dienomis, Kėdainių miesto vietos veiklos grupės projektų vadovė Kristina Vainauskienė nuotolinių būdu prisijungė prie pareiškėjų organizuojamų nuotolinių mokymų ir konsultacijų.

UAB ,,Radovės projektai" įgyvendina projektą, kurio esmė - įsigyti ir perduoti 5 verslo įrangos ir priemonių komplektus jauno verslo subjektams kartu organizuojant veiklų vykdymui reikiamas konsultacijas/mokymus. Paramos lėšomis įsigyta: Sporto įrangos komplektas; Grožio specialisto įranga ir priemonių komplektas; Fotografijos įrangos komplektas, Logopedo įrangos ir priemonių komplektas; Spec. pedagogo (logopedo) įrangos ir priemonių komplektas. Šiuo projektu suteikta ne eilinė galimybė išbandyti save ir, galbūt savarankiškai pradėti verslą. Tikimės, kad sudarytos itin palankios sąlygos pradėti verslą paskatins ne tik naujų verslų, bet ir naujų darbo vietų su(si)kūrimą.

 

LT1

LT2

Maloniai nustebimo UAB ,,Radovės projektai“ organizuoti mokymai tema ,,Komunikavimas, darbas su klientu“, kurių trukmė apie 6 val. O lektorė sugebėjo nuo pat pradžios iki galo ,,išlaikyti“ visų dalyvių dėmesį (10 asm.).

 

LT3

Galbūt labiausiai sužavėjo - lektorės gebėjimas įdomiai ir įtraukiančiai vesti mokymus, ir skubiai pateikti tinkamus palyginimo pavyzdžius. Apibendrinus mokymus galima daryti išvadą, jog viena iš sėkmingo verslo paslapčių – išvystyta tarpusavio komunikacija ir grįžtamasis ryšys.

 

LT4

Ne mažiau įdomiai ir įtraukiančiai vasario 4 ir 5 d. buvo vedamos VšĮ ,,Kaučingo klubas" individualios konsultacijos, temomis: ,,CV parengimas" ir ,,Tarpininkavimas įsidarbinimo klausimais".

CV1

Maloniai bendraujanti lektorė paliko gerą įspūdį, nes lengvai rado bendrą kalbą su pašnekovu. Konsultacijos metu pateikė daugybę naudingų patarimų: ,,..Darbdaviui pirmasis įspūdis apie Jus, Jūsų ,,vizitinė kortelė" yra būtent šis gyvenimo aprašymas, kuriame save reikia pateikti ne tik kaip profesionalų, kompetentingą darbuotoją, be to, ir kaip patrauklią asmenybę. Neįgudusiam žmogui nėra lengva atsižvelgti į visus CV keliamus reikalavimus, todėl mokėjimas tinkamai surašyti CV tikrai ženkliai padidina kandidatuojančiojo asmens šansus gauti norimą darbą".

 

CV2

Lektorė sakė, jog ,,..Šiuo metu darbdaviai laužo galvas, kaip rasti tinkamų darbuotojų. Įsidarbinti yra lengva kaip niekad. Trukdo tik paprasčiausias nemokėjimas prisistatyti arba trūksta, kaip dabar dažnai sakoma, gebėjimo „save parduoti“".

Apibendrinus mokymu galima daryti išvadą, jog darbo paieškoje CV vaidina ypač svarbų vaidmenį, todėl jį būtina paruošti  tinkamai.

 

CV3

Sekančią dieną lektorė Irena medžiagą dėstė taip pat aiškiai ir suprantamai bei atsakė į visus užduotus dalyvio klausimus. Netgi pasitaikę laikini interneto trikdžiai nesugundė pašnekovo nutraukti nuotolinę konsultaciją ir pasinaudojus proga nebetęsti pokalbio.

 

CV4

Linkime visiems projektų veiklų dalyviams įdomių ir įtraukiančiai vedamų temų, na o lektoriams – aktyvių ir smalsių klausytojų!

 

Kėdainių miesto VVG informacija