d7a 8518

Svarbi informacija dėl renginių organizavimo ribojimo.

Savivaldybių administracijos vertindamos pandemijos plitimą savo teritorijose priima savarankiškus sprendimus dėl renginių ribojimo. Kiekvienu atveju projekto vykdytojas (atsižvelgdamas į savo organizacijos pobūdį, veiklų svarbą ir kitas reikšmingas aplinkybes) turi įvertinti, ar vykdomi mokymai / veiklos neprieštarauja savivaldybės administracijos sprendime (jei toks priimtas) įtvirtintoms nuostatoms. Išlaidos bus pripažįstamos tinkamomis tik tais atvejais, jeigu jų patyrimas neprieštaravo savivaldybės sprendimo nuostatoms.

Nuo 2020-10-12d. rekomenduojama: atvirose erdvėse - privaloma užtikrinti metro atstumą arba sodinti žiūrovus į kas antrą kėdę. Uždarose erdvėse  - atstumas turi būti ne mažesnis nei du metrai arba žiūrovai sodinami į kas antrą kėdę. Valgyti ir gerti renginio metu bus galima tik specialiai tam skirtoje vietoje ir tik prie stalų arba barų. Operacijų vadovo sprendimą ir daugiau informacijos rasite čia:

http://www.kedainiai.lt/go.php/lit/Atnaujinti-reikalavimai-renginiams-privaloma-registracija-atstumai-ir-specialios-vietos-valgymui

 

 

 

Kėdainių miesto VVG informacija