d7a 8518

Kaišiadorių rajone įvyko pirmasis Kauno regiono bendruomeninių organizacijų tarybų pirmininkų ir pavaduotojų susitikimas.

Spalio 7d. Darsūniškio bendruomenės namuose Kaišiadorių rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų taryba susitiko su Kauno apskrities savivaldybių bendruomeninių organizacijų tarybų pirmininkais, pavaduotojais. Į susitikimą atvyko atstovai iš Kaišiadorių, Raseinių, Kėdainių, Prienų, Birštono ir Kauno rajono.

Kėdainius atstovavo Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis, Audronė Stadalnykienė Vyr. specialistė (nevyriausybinių organizacijų koordinatorė) ir BOT pirmininkas Mantas Kučinskas. Susitikime taip pat dalyvavo Nacionalinės bendruomeninių organizacijų tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas ir Lietuvos VVG tinklo pirmininkė Kristina Švedaitė.

bot

Kiekvienos savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybų atstovai pasidalino savo savivaldybių patirtimi įgyvendinant naują įstatymą Lietuvoje. Buvo diskutuojama apie bendruomeninių organizacijų iniciatyvas, bei vietos valdžios partnerystės ryšius su bendruomeninėms organizacijoms. Dalintasi pirmų veiklos metų patirtimi, bendruomeninių organizacijų džiaugsmais ir rūpesčiais.
Nežiūtint į tai, kad bendruomeninė veikla skaičiuoja dešimtmečius, kiekvienas laikmetis atneša naujus darbus, aktualijas ir bendruomeninio darbo ypatumus. Keičiasi patys savanoriai, keičiasi valstybės ir savivaldos požiūris, įsitraukimo, finansavimo, skatinimo galimybės. Todėl labai aktualu diskutuoti, mokytis, dalintis informacija ir gerąja patirtimi.

Tokie susitikimai numatomi ir ateityje.