stogas

Atsižvelgiant į LR Sveikatos apsaugos ministro - Valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimą „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“, Kėdainių miesto VVG darbuotojai visos šalies karantino metu dirbs nuotoliniu būdu.

Pareiškėjai, projekto vykdytojai ir kiti interesantai darbo dienomis ir valandomis bus konsultuojami mobiliu telefonu, elektroniniu paštu. Tikėtina, kad pradėjus vykdyti nuotolinį darbą, kils nemažai klausimų. Nepaisant to, kad visi esame priversti dirbti nuotoliniu būdu, neprivalome to daryti apskritą parą. Todėl gerbkime vieni kitus: prašome skambinti ir rašyti tik darbo dienomis ir valandomis, atsižvelgiant į tai, jog nuo 12 iki 13 val. pietaujame.

Kėdainių m. VVG biure darbo dienomis darbuotojų nebus ir, jeigu nėra būtinybės dokumentus skubiai pristatyti asmeniškai, prašome iš anksto informavus telefonu dokumentus palikti pašto dėžutėje esančioje prie lauko durų. Taip išvengsime tiesioginio kontakto ir visi būsime saugūs.

 

Su VVG darbuotojais galima susisiekti el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.arba Kėdainių miesto vietos veiklos grupės interneto svetainėje nurodytais kontaktais.

Tikimės visų tarpusavio supratimo ir bendradarbiavimo!