stogas

Atsižvelgiant į LR Sveikatos apsaugos ministro - Valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimą „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių“, Kėdainių miesto VVG darbuotojai iki kovo 30 d. dirbs nuotoliniu būdu. Karantino režimo trukmė – nuo 2020 m. kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val.

Pareiškėjai, projekto vykdytojai ir kiti interesantai darbo dienomis ir valandomis bus konsultuojami mobiliu telefonu, elektroniniu paštu. Tikėtina, kad pradėjus vykdyti nuotolinį darbą, kils nemažai klausimų. Nepaisant to, kad visi esame priversti dirbti nuotoliniu būdu, neprivalome to daryti apskritą parą. Todėl gerbime vieni kitus: prašome skambinti ir rašyti tik darbo dienomis ir valandomis, atsižvelgiant į tai, jog nuo 12 iki 13val. pietaujame.

Kėdainių m. VVG biure darbo dienomis darbuotojų nebus ir, jeigu nėra būtinybės dokumentus skubiai pristatyti asmeniškai, prašome iš anksto informavus telefonu dokumentus palikti pašto dėžutėje esančioje ant lauko durų. Taip išvengsime tiesioginio kontakto ir visi būsime saugūs.

Primename, kad iki kovo 27 d. nevyks jokie renginiai.

Iškilus klausimams dėl įgyvendinamų projektų veiklų stabdymo, rekomenduojame vadovautis bendrais Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro sprendimais ir rekomendacijomis. Nuolat atnaujinamą informaciją galima rasti: http://sam.lrv.lt/.

Ekstremalių situacijų operacijų centrui pakeitus sprendimus ar atšaukus iki šiol buvusius draudimus, reaguosime atitinkamai ir apie tai pranešime.

Su VVG darbuotojais galima susisiekti el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.arba Kėdainių miesto vietos veiklos grupės interneto svetainėje nurodytais kontaktais.

Tikimės visų tarpusavio supratimo ir bendradarbiavimo!