stogas

Kėdainių kultūros centras įgyvendina projektą „Gyvenimo spalvos“, skirtą senjorams ir neįgaliesiems. Projekto vadovė - D. Burinskytė -Valdmonė kviečia kėdainiečius registruotis ir dalyvauti 24 mėnesius edukacijose: dailės ir vizualiųjų menų, aiškaus ir paveikaus kalbėjimo, renginių programos kūrimo nuo idėjos iki įgyvendinimo, renginio organizavimo dirbtuvės, lietuvių kultūros vakarai. Taip pat vyks gėlių ir dekoratyvinių augalų sodinimo ir priežiūros edukacijos. Bus organizuojamos įvairios sociokultūrinės veiklos: kino filmai po atviru dangumi, bendri renginiai su Raseinių rajono senjorais, kuriančiais eiles ir prozą, pažintinės išvykos ir edukacijos, romansų vakarai, patirties dalijimosi gaminant lietuvišką maistą. Veiklas vykdys Kėdainių kultūros centro darbuotojai, Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos nariai, samdyti lektoriai.

Kėdainiečiai, senjorai ir neįgalieji kviečiami registruotis ir tapti Kėdainių kultūros centro projekto „Gyvenimo spalvos“ dalyviais. Būtina išankstinė dalyvių registracija. Registruojantis reikės pateikti pensininko arba neįgaliojo pažymėjimą, užpildyti standartinę anketą. Registruotis galima el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba darbo dienomis ir valandomis ateiti į Kėdainių kultūros centrą.

Projekto „Gyvenimo spalvos“ partneriai – Jonavos kultūros centras, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka, Lietuvos pensininkų sąjunga „Bočiai“ Kėdainių rajono bendrija, Kėdainių rajono neįgaliųjų draugija.

Projektą finansuoja ESF Agentūra prie VRM ir Kėdainių rajono sav. administracija.