Kėdainių Senamiesčio bendruomenė pakvietė kaimyninių miesto bendruomenių atstovus į linksmą pasibuvimą drauge, pagardintą kvepiančiu morkų pyragu, gilių kava, skambančiais kalėdiniais varpeliais, dainomis ir liaudiška muzika. Šiemet Kalėdas nuspręsta švęsti netradiciniu būdu, aplankant teminį Pelėdų kaimą.
Pelėdnagiškės supažindino dalyvius su Pelėdnagių kaimo apylinkėmis, garsiais ir iškiliais šio kaimo žmonėmis, svarbiais istoriją menančiais objektais bei pelėdų skulptūromis. Vėliau pavaišino židinyje keptais pelėdos kiaušiniais, širšių medumi, morkų ir obuolių pyragais, sumuštinukais, firmine gilių kava ir tt.
Demonstravo pelėdų ,,ūkavimo“ balsus, sekė legendas, pasakėčias ir įvairias kitas įdomybes apie pelėdą. Dalyviai kartu dainavo, šoko rateliu.
Vėliau supažindino su specialia rišimo technika pagaminta pelėdų paroda, kurių vyriausiai – daugiau kaip 40 metų. Mokė susirišti apyrankę, naudojant daugiau kaip dviejų tūkstančių metų senumo siūlų rišimo techniką, pasigaminti pelėdą, bei pačiam susikurti asmeninės laimės raštą.
Senamiesčio bendruomenė įgyvendina projektą ,,Senamiesčio bendruomenės telkimas ir verslumo skatinimas -2“, kurį dalinai finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

1

 2

 4

5

6

7

8