minaretas

 

Vadovaujantis Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. kovo 29 d. sprendimu Nr. TS-24 „Dėl Jaunimo atstovų rinkimų organizavimo ir delegavimo į Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą tvarkos aprašo patvirtinimo“, skelbiami kandidatų, jaunimo atstovų (14–29 m.), į Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą (toliau – SJRT) rinkimai, kurių metu bus išrinkti 5 nariai – jaunimo atstovai, į Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą.

Jeigu TU: iniciatyvus, energingas, entuziastingas ir besidomintis savo miesto, rajono jaunimo ateitimi ir veikla, kviečiame Tave prisijungti prie jaunimo politikos formavimo komandos ir dalyvauti rinkimuose į Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą!

Kandidatuoti gali 14–29 metų (įskaitytinai) jaunuoliai, kurie yra:

  • jaunimo organizacijų (kaip jas apibrėžia LR jaunimo politikos pagrindų įstatymas) nariai;

  • su jaunimu dirbančių organizacijų (kaip jas apibrėžia LR jaunimo politikos pagrindų įstatymas) nariai;

  • mokinių savivaldos, veikiančios Savivaldybės teritorijoje, nariai;

  • save išsikėlę pavieniai asmenys.

Kandidatais į Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narius gali būti kiekvienas Kėdainių rajono savivaldybėje gyvenantis jaunuolis, kuris iki 2019 m. gegužės 28 d. pateiks:

  • kandidato į SJRT jaunimo atstovus anketą;

  • motyvacinį laišką;

  • ne mažiau kaip vieną rekomendaciją iš jaunimo organizacijos, su jaunimo dirbančios organizacijos ar mokinių savivaldos, veikiančios Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje.

Jaunimo atstovai į SJRT bus renkami viešo visuotinio jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių savivaldų, veikiančių Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje, atstovų, susirinkimo metu 2019 m. birželio 4 d. 15 val. Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje, J. Basanavičiaus g. 36-215, Kėdainiai

Visuotiniame susirinkime dalyvauja ir sprendžiamojo balso teisę turi vienas atstovas iš kiekvienos jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių savivaldos, veikiančios Savivaldybės teritorijoje. Apie savo dalyvavimą visuotiniame susirinkime kiekviena organizacija/mokinių savivalda turi pranešti el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ne vėliau kaip iki 2019 m. gegužės 28 d. Atstovas į visuotinį susirinkimą deleguojamas pateikiant delegavimo raštą, kuriame turi būti nurodyta deleguojamo asmens vardas, pavardė, einamos pareigos organizacijoje/mokinių savivaldoje ir kontaktinė informacija. Delegavimo raštas turi būti pasirašytas organizacijos/mokinių savivaldos vadovo ar jo įgalioto asmens, pridedant įgaliojimo kopiją. Jei visuotiniame susirinkime dalyvauja organizacijos/mokinių savivaldos vadovas, delegavimo rašto nereikia.

Kiekvienas kandidatas viešo visuotinio susirinkimo metu turės galimybę prisistatyti iki 5 min.

Dokumentus pateikti Kėdainių rajono savivaldybės administracijos vyriausiajai specialistei (jaunimo reikalų koordinatorei) el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Kilus klausimams skambinti (8347) 69576.

Kandidato į SJRT jaunimo atstovus anketą.
Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nuostatai (prieš registruojantis būtina perskaityti!).

Jaunimo atstovų rinkimų organizavimo ir delegavimo į Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą tvarkos aprašas.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos informacija