Vasario 6 ir 15 dienomis, Kėdainių miesto vietos veiklos grupės kolektyvas ir kiti VVG atstovai: K. Vainauskienė,  K. Kulbienė, V. Poderienė, A. Stadalnykienė bei R. Adomavičienė dalyvavo informaciniuose renginiuose Kaune „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas miestuose“ ir Strategijų administravimas, kuriuos organizavo LR Vidaus reikalų ministerija bei Europos socialinis fondo agentūra.

Gausus būrys miestų vietos veiklos grupių atstovų iš visos Lietuvos pasinaudojo puikia galimybe papildyti savo kompetencijas žiniomis apie vietos veiklos grupių teises ir pareigas, apie reikalavimus projektų atrankai bei reikalavimus, kuriuos kelia projektų finansavimo sąlygų aprašai.

Renginiuose Vidaus reikalų ministerijos Regioninės politikos departamento bei Europos socialinio fondo agentūros specialistai pristatė vietos plėtros strategijų įgyvendinimą reglamentuojančius teisės aktus, jų reikalavimus, teikė patarimus, diskutavo su vietos veiklos grupių atstovais.

Dėkojame renginio organizatoriams už pakvietimą dalyvauti informaciniuose renginiuose, kurie buvo tikrai naudingi, už patarimus ir žinias bei tikimės dar susitikti kituose renginiuose.

Kėdainių miesto VVG informacija.