Kaip ir kasmet, šiemet vyks Kėdainių krašto Metų Moterų rinkimai – 2019.

Kviečiame pastebėti ir išreikšti padėką Kėdainių krašto moterims, kurios per metus pasižymėjo mokslo, kultūros, sporto, švietimo, socialinio vystymosi bei kitose srityse, aktyvia visuomenine veikla, ugdė pilietiškumą, gerumą, filantropiją.

Kviečiame siūlyti kandidates į šias nominacijas:
METŲ ALTRUISTĖ – už neatlygintiną darbą ir labdaringą veiklą;
METŲ SPECIALISTĖ – už profesionalumą, iniciatyvumą, pareigingumą, novatoriškumą, laimėjimus profesinėje srityje;
METŲ MAMA – už dorai, kultūringai išauklėtus ar auklėjamus vaikus;
METŲ KŪRĖJA – už pasiekimus įvairių sričių kūrybinėje veikloje ir jų pristatymą visuomenei;
METŲ AMBASADORĖ – už Kėdainių krašto vardo garsinimą.
Pamatykime! Įvertinkime! Padėkokime! Būkime kartu!

Pristatykite siūlomas kandidates, nurodydami kandidatės vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, tikslų gyvenamosios vietos ar darbovietės adresą ir argumentus, kodėl siūlote būtent ją. Pristatymas turi būti konkretus ir aiškus – taip parodysite daugiau pagarbos savo siūlomai kandidatei.

Laišką išsiųsti galite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį." target="_blank">rezisieriai.kedainiai@gmail.com

Popierinį laišką palikite Kėdainių kultūros centro kasoje pirmadieniais –ketvirtadieniais nuo 12 val. iki 18 val. ir penktadieniais nuo 12 val. iki 17 val. arba atsiųskite adresu:

Kėdainių krašto Metų Moterų rinkimai
Kėdainių kultūros centras
J. Basanavičiaus g. 24,
LT-57286 Kėdainiai

Kandidates pristatykite iki vasario 15 d. 16 val.

Vasario 22 d. laikraščio ,,Kėdainių mugė“ numeryje bus pristatytos visos kandidatės ir balsavimo už jas taisyklės. Kandidačių pavardes rasite ir interneto svetainėse:

www.kedainiukulturoscentras.lt

www.muge.eu
www.kedainiai.lt
www.kedainietis.lt
Iš visų pasiūlytų kandidačių kiekvienos nominacijos nugalėtoją rinksite Jūs ir komisija.

Šventė „Ačiū, kad šalia esi“, kurios metu bus paskelbtos ir apdovanotos Kėdainių krašto Metų Moterys, vyks kovo 8 d. 16 val. Kėdainių rotušėje (įėjimas su kvietimai).

Visą informaciją apie Kėdainių krašto Metų Moterų rinkimus rasite šio renginio informacinio partnerio laikraščio „Kėdainių mugė“ puslapiuose ir Kėdainių kultūros centro interneto svetainėje www.kedainiukulturoscentras.lt